Моя родина
Тихоновицька
загальноосвітня школа I-III
ступенів
Відкритий
урок
з
англійської мови на тему: «Моя родина»
Підготувала
Вчитель англійської мови
Клименко Альбіна Віталіївна
План - конспект відкритого уроку з
англійської мови у 3- му класі
Тема: Моя родина.
Мета - розвивати навички усного
мовлення;
· формувати навички
аудіювання та перекладу;
· Ознайомити учнів з
новими лексичними одиницями, ввести їх до активного словникового запасу учнів;
· активізувати
вивчену лексику по темі «Сім’я»;
· навчити учнів
висловлювати свої думки англійською мовою;
· розвивати мовлення
учнів, спостережливість, логічне мислення, навики читання;
· виховувати любов та
бережне ставлення до оточуючих, членів родини.
· виховувати почуття
поваги до співрозмовника.
Обладнання: комп’ютер, презентація Power
Point, «Моя сім’я,
картки з літерами f,
a, m,
і, l, y,
роздатковий матеріал.
Хід заняття:
І. Підготовка до сприйняття
іншомовного мовлення
Greeting 1.
Привітання : Stand up,
please! Good
morning,
children.I am glad to see you. :
вірш
«Good morning «
T:
Sit down! Get ready for the lesson.Let’s start our English lesson now.
Could you tell me who is on duty
today? What date is it today? Who is absent
today? Thank you, sit down.up 2.
Мовна розминка
а) T:How
are you?
Р1: Тhank
you,fine.:
How old are you?
P2:
I am 9.: Do
you have family?: Yes,
I do.: Is
your family big?:
Уеs,
my family is big.:
What`s your name?:
My name is …….:
Where do you live?:
I live in Ternopil.
(Діти відповідають
на питання вчителя, і в якості подарунка отримують одну із наступних літер: f,
a, m,
i, l,
y.)
b)
Вчитель збирає літери у дітей
T:
Who has letter «f»?:
I have letter
«f».:
Who has letter
«а»?
P2:
I have letter
«а».
T:
Who has letter «m»?
P3:
I have letter «m».
T:
Who has letter «і»?
P4:
I have letter «і».
T:
Who has letter «l»?
P5:
I have letter «l».
T:
Who has letter «у»?
P6:
I have letter «у».
(Діти виходять на середину з
літерами і читають слово «family»)
T:
Let`s read and translate,please. Thank you, take
your places.
3.
Повідомлення теми і мети заняття
Т: The
topic of today`s lesson is «My
family».Today we are going:
ü to speak about
family;
ü to read;
ü to write;
ü to
play game.
But our today’s lesson is an
unusual. We’ ll visit family of one famouse boy. Look at the board.Do you know
him?
(Вчитель показує в презентації
головного героя -Барт Сімпсона на дошці.)
Yes, you are right. This is Bart and
today we’ll meet with his family: За правильні
відповіді ви отримуєте наклейки.
II.
Основна
частина заняття
Vocabulary
4. Активізація лексики по темі «Моя cім’я»
Practice
а) Мультимедія
(на слайдах 4-12
вводяться слова з теми «Моя сім’я»
)
Т:Now,
let`s take a look to the board. Whom can you see?:
I can see a big family?:
Who`s this?:
This is a mother.:
a father.: Who`s
this?: a daughter.:
a son.: Whom
can you see?: a
brother and a sister.: Who
are they?: a
grandmother and a grandfather.
в) Мультимедія (Учні читають і дають
відповідь на запитання.)
Т: Let`s
read the questions and give answers, read, please.:
Do you have a family?, I do.:
T he
next question,please.: Is
your family big or small?family is ……: Thank
you, the next question.: Whom
do you have?have a mother.
T:
Very well, thank you. The next question.:
Have you got a brother or a sister?have……..:
Thank you, very much.
(Вчитель роздає учням наклейки.)
Listening 5.
Аудіювання
Т: Now,
look at the board, please. We’re going to watch the cartoon.And then you will
give me some answers. Let’s watch.
(Учні
дивляться мультик про родину хлопчика Гого)
Post-listening
Say
if these sentences true or false
Ø The boy’s name is
Tony.
Ø The boy’s name is
Gogo.
Ø Gogo has a big
family.
Ø Tony has a sister
and brother.
Ø Gogo is a dog
Ø Tony is a girl, you
are good and attentive..
Основна частина заняття
Physical
3.Фізкультхвилинка
(слайд 16)
warm-up
Т:So,
we are very tired. Let`s do the exercises. Stand up,
please.
practice
Т: So,
let’s continue our travelling
Look at the screen.
Let’s remember who is who.
(слайд 17)
переклад англійський
мова лексичний
T:
Let`s listen to the poem about mother.
(Один учень розповідає віршик про
маму.)
P1:
My dear,
dear moterme kiss your facewant you to be
happyand al-ways.: Thank
you, very much. Sit down, please.`s speak about father.
(Вчитель показує картинку із
зображенням татка.)
Р2: Just
like Dadwant to be like himhe loves me.: Thank
you.Let`s say some words about grandmother.
(Вчитель показує картинку із
зображенням бабусі.) Р3:I
love my grandmaI knowshe metells me so. 5.
Гра. Робота з роздаткови матеріалом.
Game
Т: Now,
we`ll play a game.
Давайте перевіримо ваше вміння до
того як ви запам’ятали сьогодні нові слова.(Вчитель роздає кожній групі
ксерований листок з завданням.)
Т: Are
you ready?Find 6 words connected with family
You are the winners.6.
Розвиток навичок усного мовлення
Т: There
are many ways to say «I
love you»
- to sing a song;
- to tell a poem;
to draw a picture.
(На дошці зазделегіть прикріплені ці
пункти.)
a) T:Let`s
listen tothe poem
(Один
учень розповідає віршик.)
Р: Mother,father,,
brother,in handone another) T:Let`s
draw a picture
(Завдання з роздатковим матеріалом.)
III.
Заключна частина уроку
Homework
1. Домашнє завдання
Ваше домашнє завдання, написати лист
Барту про свою сім`ю,
і домалювати картинку для своєї сім`ї.
Summarizing 2.
Підбиття підсумків заняття
Т:Our
lesson was very interesting.
Today we:
- spoke about family;
- wrote words;
played the game.
Дітки, ви всі сьогодні гарно працювали
і отримали в якості хороших оцінок багато наклейок за правильно виконане
завдання. І тому я всім вам хочу вручити пам`ятні
дипломи.
Saying 3.
Закінчення заняття
goodbye
Т: Our
travelling has just finished. Did you like it? Stand up, children! The lesson
is over. You are free. Goodbye!
Ps:
Учні прощаються у відповідь.