Методика викладання іноземної мови
Мета
Практична:Тренування
вживання лексики в усному мовленні та на письмі; формування лексичних навичок
шляхом багаторазового повторювання матеріалу в різних видах
діяльності;вдосконалити вміння учнів складати діалоги з поданих реплік;
Освітня:
Ввести та активізувати нову лексику з теми «Food»;
повтор раніше вивченого матеріалу з цієї теми;
Розвиваюча:
Розвити пам'ять учнів, мислення, розвивати навики усного діалогічного мовлення,
фонетичний слух;
Виховна:
Формувати самостійність, наполегливість у праці; виховувати любов та інтерес до
іноземної мови.
Обладнання уроку: дошка,
картки.
Хід уроку
Початок уроку:
І.Організація
класу (2хв)
Teacher:
Good Morning, children. I’m glad to see you!
Children:
Good Morning, dear teacher!
Teacher:
Please, take your seats! Today we will have an interesting lesson about food. I
think it’s one of the most favourite topic, isn’t it?
Children:
Yes, it is.
Teacher:
We will repeat our vocabulary and learn new words. We will play and work much.
So, let’s begin our lesson.
ІІ. Мовленнєво-фонетична
зарядка (3хв)
Вчитель роздає дітям картки.
Teacher:
Read and try to repeat.[b]
Book, bed, bread, bag,
box.Botter bought some butter, but she said “The butter’s bitter, but a bit of
better butter will make my butter better.
Основна частина
ІІІ. Лексична
гра. Повторення пройденого матеріалу.(20 хв.)
Read and translate the words.
Teacher:
Children, let’s read and remember these words! Look at the blackboard!Eggs
BiscuitsMeat JuiceJam HoneyIce-creamCoffeeWaterChocolateMilkTea
Sweet
Діти читають написані на дошці
слова, перекладають їх. Потім вчитель роздає їм картки з наступним завданням.
лексика мовлення іноземний урок
Після виконаного в картках завдання,
вчитель звертається до учнів:
Teacher:
Children, what do you like to eat? What do you like to drink?
Учні відповідають на запитання
вчителя.
Teacher:
Ok, I see you know these words well. Let’s do some interesting exercises!
Look at the blackboard. Find and
circle the words.
Діти по черзі виходять до дошки.
Обводять знайдені слова й записують їх у колонку з права.
Вчитель роздає нові картки.
Teacher:
Do the crossword and write the word.
Complete the dialogue.
Teacher:
Well done! Now write new words in your vocabularies.- молочний
коктейль
Cocoa - какао
Scrambled eggs - яєчня
Corn
- кукурудза
Garlic
- часник
Pepper
- перець
Berry
- ягода
Strawberry
- полуниця
Grape
- виноград
Peach
- персик
Plum
- слива
Pineapple
- ананас
Kiwi - ківі
Teacher:
Do you like these new words?
Children:
Yes, we do.
Teacher:
Ok. Make a dialogue and act it.
Image a situation. One of you is a seller, one of you is a customer. Use the
new words.
Під час складання діалогів, вчитель допомагає
учням з невідомими словами.
Учні складають діалоги,
потім зачитують їх розігруючи у парах. Вчитель слухає, виправляє та оцінює
роботу школярів.
V.
Підсумок уроку. Домашнє завдання.
Прощання.(5 хв.)
Teacher:
You’re clever children, well done! It’s the end of our lesson.
Your homework will be : Make text about your
favourite food and tell it; learn new words. That’s all. Thank you. Goodbye.